Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

З 20 по 24 січня 2020 року у ДНЗ №1 «Дзвіночок» пройшов Тиждень  Мистецтва.

Сарненська мiська рада

Усі мистецтва, злившись разом,

Красу та Істину несуть.

Добро, Чарівність, Мир і Правда

Їх неодмінна вічна суть

Основна мета Тижня Мистецтва полягає у створенні зв’язку між внутрішнім світом дитини та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію малят, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

План проведення тижня передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати прекрасне. Кожен день мав свою назву: «День художньої літератури» ,«День музики», «День кіно», «День образотворчого мистецтва» ,«День театру». Діти активно брали участь у всіх видах діяльності.

Педагоги разом з дітьми проводили тематичні бесіди «Звідки до нас прийшла книга», бесіди в групах про види мистецтва (театр, кіно, музику, поезію); читали художню літературу; слухали українські народні дитячі пісні, вчили  вірші; створювали мультфільми; переглядали документальні фільми про створення кіно, різні види театрів  «Диво- дивне –театр», про роботу в театрі. Діти створювали картини різними нетрадиційними техніками малювання «Казковий птах», «Пташечка свистунець». Малята самі створювали казку в День театру, де інсценізували казки «Рукавичка»,розігрували  театри на фланелеграфі.

За словами завідувачки ДНЗ №1 "Дзвіночок", проведені заходи надали можливість як педагогам, так і дітям нашого закладу наблизитися до прекрасного, створити власноруч естетичні об’єкти.

Актуальною сьогодні є думка давньогрецького  філософа Демокріта: «Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися». Вчимося!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera