Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Відзначили результативність співпраці міської ради з рятувальниками Сарн.

Сарненська мiська рада

Завдяки роботі рятувальників міські жителі відчувають свою захищеність. Вогнеборці оперативно реагують на події з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні ситуації. Протягом минулого року ними оперативно ліквідовано наслідки надзвичайних ситуацій, проведено інші рятувальні заходи.  Службовці ДСНС активно підтримують соціальні проекти розвитку міста, беруть участь у його розбудові.

15 січня відбулась нарада з  підведення підсумків службової діяльності 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини, 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області. Світлана Усик вручила Подяки міського голови службовцям Сарненського районного сектора ГУ ДСНС Руслану Гапкіну, Руслану Конику та Вадиму Кузаці.

Грамоту ГУ ДСНС у  Рівненській області за взаємодію та співпрацю Світлані Усик вручив заступник  начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області з реагування на надзвичайні ситуації  Ігор Михальчук. 

Підтвердженням тісної співпраці у 2019 році було те, що за рішенням міської ради виділено кошти у сумі 45 тис. грн. з міського бюджету на придбання квадрокоптера та у сумі 100 тис. грн. на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, аварійно-рятувального обладнання, спеціального та захисного спорядження, речового майна аби забезпечити необхідним рятувальників для більш оперативного та якісного реагування на потреби жителів міста.

Нагадаємо,  Світлана Усик наприкінці жовтня 2019 року вручила квадрокоптер представникам Державної служби надзвичайних ситуацій у м. Сарни. Пристрій дозволяє оперативно реагувати на надзвичайні ситуації.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera