Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Сарнах проходять два конкурси. Буде обрано найцікавіші новорічні малюнки дітей та кращі ілюмінації закладів міста, до 15 січня – «Наше Різдво»  та до 19 січня – «Феєрія новорічного міста».

Сарненська мiська рада

Зокрема, стартував та триває конкурс дитячих малюнків сімейних різдвяних традицій "Наше Різдво", ініційований міською радою.

Кожна дитина міста, в очікуванні Різдвяного дива, яка має натхнення і бажання, має можливість взяти участь у конкурсі та принести свою роботу   за адресою: вул. Широка, 31 (Сарненська міська рада, перший поверх: реєстраційний центр, каб. № 104).

Техніка виконання конкурсних робіт: олівці, фарби, фломастери. Розмір роботи у форматі А-4. На зворотньому боці малюнка слід зазначити назву роботи, прізвище, ім'я та вік автора, навчальний заклад, клас, номер телефону. 

За результатами конкурсу буде визначено переможців (І, ІІ та ІІІ місця) за трьома віковими категоріями:

- молодша група: 6-9 років;

- середня група: 10-15 років;

- старша група: 16-18 років.

Нагородження пройде в урочистій обстановці.  Малюнки оцінюватиме компетентне журі.  

Більше про умови проведення конкурсу можна дізнатись у Розпорядженні міського голови та Положенні про проведення міського конкурсу дитячого малюнка «Наше Різдво» за посиланням: 

 

У місті триває конкурс «Феєрія новорічного міста», що проводиться з ініціативи міського голови Світлани Усик.

Відбувається він з метою урочистого проведення Новорічно-різдвяних свят, формування привабливого оформлення м. Сарни, зовнішнього вигляду об’єктів торгівлі, громадського харчування, сфери послуг, установ, підприємств, організацій, дворів приватних будинків, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста в період Новорічно-різдвяних свят. Оголошено його відповідно до розпорядження міського голови.

Запрошуємо підприємців, заклади громадського харчування, суб’єкти господарювання, майстрів хенд-мейду міста взяти участь у конкурсі! Зробити незабутню святкову атмосферу у закладах для відвідувачів, жителів та гостей міста. Більше за посиланням:

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera