Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У приємній атмосфері, з прослуховуванням записів радіо 70-х, 80-х,  90-х рр. відкрили виставку «Ретро-радіо» у Сарнах.

Сарненська мiська рада

23 січня  о 12.00 год. у Сарненському історико-етнографічному музеї відбулося відкриття виставки «Ретро-радіо» за участі міського голови Світлани Усик, голови райдержадміністрації Олександра Кохана, радника голови райради Миколи Драганчука.

Розпочали захід з повернення у минуле, подарували відчуття ностальгії чи просто спогадів  прослуховуванням знайомих мелодій, записів радіо 70-х, 80-х,  90-х рр. та у виконанні народного аматорського вокального ансамблю "Елегія" Сарненської дитячої музичної школи. 

Вікторія Дашко, директорка музею ознайомила присутніх з короткою історією радіо в Україні. Зокрема, що використовується для радіотелеграфічного зв'язку з 1902 року, початки радіомовлення припадають на 1924 рік, коли у Харкові розпочато радіопересилання через малопотужні передавачі. 16 листопада 1924 о 19:00 в Харкові — тодішній столиці УРСР — вийшла в ефір перша вітчизняна радіопередача Українського радіо. Вікторія Дашко повідомила, що експонатами виставки є предмети старовини з приватної колекції Павла Тарасовича та з фондів Рівненського обласного краєзнавчого музею і Сарненського музею.

Привітала з відкриттям унікальної виставки міський голова Світлана Усик, зазначивши, що ми не маємо майбутнього без знань про минуле і такі заходи, ініціативи є хорошими нагодами для знайомства, вивчення нашої історії. Подякувала Вікторії Дашко та колективу музею за пошук, впровадження  цікавих ідей, проведення цієї виставки зокрема у нашому місті.

Для інформації. Відвідати виставку «Ретро-радіо» пропонують мешканцям та гостям міста у музеї від сьогодні до 15 лютого аби побачити унікальні ефірні радіоприймачі різних років випуску, котрі вироблялися у незначній кількості.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera