Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У місті Сарни для незайнятого та економічно неактивного населення є альтернативи навчання та подальшого працевлаштування.

Сарненська мiська рада

10 січня відбулась координаційна зустріч членів місцевого партнерства зайнятості у громаді міста Сарни у рамках проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Головними питаннями зустрічі стали результати дослідження серед незайнятого та економічно неактивного населення міста Сарни, результати дослідження потреб роботодавців міста Сарни та напрацювання рекомендацій щодо сприяння  зайнятості, оголошення конкурсного відбору бізнес-планів для надання мікрогрантової підтримки самозайнятості та започаткування власної справи у місті Сарни.

За словами міського голови Світлани Усик, дуже важливо залучити  непрацюючих, безробітних громадян міста Сарни до написання проєктів для участі в отриманні грантів від Міжнародної організації праці МОП, навчити та у подальшому їх працевлаштувати.

Місцевими партнерами зайнятості є: Сарненська міська рада, Рівненський обласний центр зайнятості, Сарненський районний центр зайнятості, Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, Управління освіти і науки Рівненської ОДА, ТОВ "Сарненський хлібозавод", ТОВ "Завод металевих виробів", ДП "Сарненський лісгосп", Західноукраїнська регіональна непідприємницька громадська організація "Волинський ресурсний центр", Вище професійне училище №22, Сарненський професійний аграрний ліцей. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera