Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У 2020 році підрядною організацією ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» (м. Рівне) на замовлення Сарненської міської ради продовжуються роботи з капітального ремонту вулиці Матросова від вулиці Ткача до вулиці Мічуріна в м. Сарни.

Сарненська мiська рада

Станом на сьогодні підрядник працює над демонтажем старого бордюрного каменю в напрямку від вулиці Ткача та над улаштуванням нових тротуарів із ФЕМ - бруківки.

Нагадаємо, що робочим проектом на капітальний ремонт передбачено улаштування закритої системи водовідведення вулиці, зокрема зливоприймальних колодязів, самопливної мережі ливневої каналізації, що об’єднає в себе також новозбудовану каналізаційну мережу вулиць Кн. Ольги і Короленка, локальних очисних споруд та напірної системи дощової каналізації із каналізаційною насосною станцією, яка в подальшому буде підключена в існуючі мережі міської каналізації. Також проектом передбачено капітальний ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини та тротуарів по обидві сторони вулиці.

Протяжність ділянки ремонту згідно затвердженої проектно-кошторисної документації складає 874 м. Проект заплановано реалізувати до кінця 2020 року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera