Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Торгівельна мережа міста зростає

Сарненська мiська рада

Мережа закладів торгівлі міста містить в собі 405 закладів торгівлі, 34 заклади ресторанного господарства, 120 закладів з надання побутових послуг населенню, 11 автозаправочних станцій, 38 аптек та аптечних пунктів. На території міста функціонують 3 ринки, різних форм власності та торгівельні ряди.

Сфера торгівлі міста знаходиться в постійному розвитку. Відкриття закладів торгівлі – це створення нових робочих місць, додаткових зручностей для клієнтів, благоустрій прилеглих територій. В мережі  магазинів – лідерів по торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами: (таких як супермаркети «Сам Маркет», «Серп», «Оксамит», «Ната», будівельний центр «Наш Дім», «Квадратний метр», “Норма”, «1000 дрібниць", «Мікс» товари побутової техніки "Домотехніка", "Техно - маркет", «Екватор», "Будівельник", «Світ Авто» та інших), торгівля здійснюється за методами самообслуговування, реалізацією в  кредит, забезпечується безкоштовна  доставка  товару покупцям та надається сервісна допомога.

Розвинена мережа оптових гуртівень, як з продажу промислової так і продовольчої продукції.

Для автомобілістів у місті представлена мережа автомагазинів, станцій технічного обслуговування, автозаправочних та газозаправочних станцій.   

За період з 01.01.2018 р. по 01.07.2018 р. до міського бюджету надійшло 6 365,7 тис.грн з акцизного податку.

Також протягом І півріччя відкрито 14 закладів торгівлі (магазин “Євросекондхенд”, “Подіум”, “Бедрик” та ін.), 2 заклади ресторанного господарства та 4 заклади побутового обслуговування, таких як, Готельний комплекс “Парк — готель Варшавський”, перукарні “Краса” та “Венера”, цілодобова автостоянка.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera