Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Спортсменка та поліцейська Оксана Рабош - сарненчанка, підкорювачка гирі, яка нещодавно стала головною героїнею сюжетів провідних українських телеканалів, бо виборола титул Чемпіонки світу з гирьового спорту.

Сарненська мiська рада

Нагадаємо, Оксана Рабош виборола перемогу на Чемпіонаті світу з гирьового спорту у Сербії.  24-кілограмову гирю вона підняла 59 разів. Вона  стала кращою серед майже півтисячі спортсменів з 21 країни. У жіночій естафеті зайняла перше місце. Раніше поліцейська відділу зв'язків з громадськістю у місті Сарни вже брала участь у Чемпіонатах світу. Була чемпіонкою з гирьового спорту (Білорусь) у 2008-му. А у 2007 та 2009 роках виборювала срібло. Нині вона - майстер спорту. 

А сьогодні, Оксана Рабош завітала до міської ради, щоб висловити слова щирої вдячності міському голові Світлані Усик, колективу працівників за підтримку та віру у її премогу.

Ми ще раз вітаємо! Пишаємось! Бажаємо нових перемог та звершень! А особливо бажаємо здійснитись мрії Оксани -  виконати норматив майстра спорту міжнародного класу. Це тріумф у спорті, одна з найвищих планок.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera