Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

"Шлюб за добу". Кінець грудня 2019 року.

Сарненська мiська рада

За повідомленням Сарненського відділу ДРАЦС протягом 2019 року, станом на 20 грудня, такою послугою вже скористалися 126 пар. З моменту запровадження прискореної процедури у місті Сарни - 176 пар.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року 502-р "Про запровадження реалізації проекту щодо державної реєстрації шлюбу " (із змінами від 15.11.2017), м.Сарни увійшло до переліку міст, де діятиме "Шлюб за добу". Організатором державної реєстрації шлюбу визначено КП готель "Случ" Сарненської міської ради (адреса 34500 Рівненська обл., м.Сарни вул.Соборна, 1). 

Що потрібно, аби укласти шлюб прискореною процедурою?
- Звернутися до організатора шлюбної церемонії (КП готель "Случ" Сарненської міської ради) подати заяву на реєстрацію шлюбу.
- Обрати дату та час проведення реєстрації.
- Укласти договір про надання послуги з організації проведення реєстрації шлюбу. 
- Завітати на власне весілля!

Перелік необхідних документів:
1.Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ що посвідчує особу без громадянства (іноземець або особа без громадянства додає документ, що підтверджує законність його перебування на території України).
2.У разі якщо особи,які бажають зареєструвати шлюб раніше перебували у шлюбі,-документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу. 
3.Документи складені іноземною мовою подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.
4.Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану. 


Контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій –(066-44-63-629).

Якщо Ви кохані та закохані тоді на Вас чекають для реєстрації шлюбу!

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera