Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Розпочали роботу літні табори міста

Сарненська мiська рада

Літній період – це час відпочинку, розваг та оздоровлення. Аби діти міста мали можливість активно та змістовно провести літні канікули, з 11 червня цього року свою роботу розпочали дитячі оздоровчі табори відпочинку з денним перебуванням. На базі міського будинку культури «Залізничник» діє табір «Друзі», спільний табір МБК «Сузіря» та ПК «Юність» - «Summer camps» та при міському клубі «Колос» табір «Колосок».

Програми таборів насичені прогулянками, іграми, змаганнями, розвагами, екскурсіями, спортивними заняттями для зміцнення здоров’я дітей та їх розвитку, пізнавальними бесідами, цікавими знайомствами. Організатори таборів застосовують таку форму роботи з дітьми, яка спрямована на виховання національної свідомості, почуття патріотизму, збереження національних традицій та звичаїв, популяризацію здорового способу життя та налагодження дружніх відносин між учасниками літніх таборів.

Сьогодні, учасники табору  МБК «Сузіря» та ПК «Юність» - «Summer camps»  прослухали цікаву і змістовну лекцію про те, як потрібно себе поводити в надзвичайних ситуаціях, та як зробити так, аби вони не ставались. Володимир Денисюк - завідувач Сарненського навчално-консультаційного пункту НМЦ БЖД в Рівненській області розповів багато цікавого після чого усі присутні мали змогу подивитись навчальний мультфільм на протипожежну тематику.  У другій половині дня вихованці клубу відвідали міський сквер "Залізничник".

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera