Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

“Реконструкція будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе”

Сарненська мiська рада

На території міста з 1996 року функціонує фізкультурно-спортивний клуб для осіб з інвалідністю “Повір у себе” де на даний час займається 70 осіб з такими нозологіями — порушення опорно-рухового аппарату, вадами зору, вадами слуху та затримкою розумового та фізичного розвитку, який фінансується з міського бюджету. Основною роботою клубу є залучення осіб з інвалідністю до занять спортом.

За період роботи клубу було виховано Заслуженого майстра спорту України, трьох майстрів спорту України, шістьох кандидатів у майстри спорту, в даному закладі займається неодноразовий переможець та призер світових змагань, дванадцять переможців Всеукраїнських змагань.

Зважаючи на це та з метою створення сприятливих умов для занять, Сарненською міською радою було заплановано на 2018 рік здійснити реконструкцію будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе”, яка перебуває на балансі Сарненської міської ради. З міського бюджету, на реалізацію проекту реконструкції, виділено 4 510 тис.грн.

Даним проектом “Реконструкція будівлі фізкультурно-спортивного клубу “Повір у себе” по вул. Лисенка,1 в м.Сарни” передбачено виконання реконструкції приміщення клубу зовні та в середині, заміну шиферної покрівлі на покрівлю з металочерепиці, утеплення приміщення, повну заміну електрообладнання та електроосвітлення, монтаж системи водопостачання та підключення клубу до центрального водовідведення, заміну системи опалення, монтаж систем вентиляції, автоматичної пожежної сигналізації та блискавкозахисту даного приміщення. Заплановані роботи з благоустрою прилеглої території та закупівлю нових меблів та інвентарю.

Наразі підрядником ТОВ “ІБК ЕНЕРГОТЕХНОБУД” влаштовано опалубку під фундамент для добудови додаткових санітарно-побутових приміщень.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera