Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Понад 130 поїздок Україною здійснив спеціалізований транспорт для перевезення людей з інвалідністю «Інватаксі» ФСК «Повір у себе» м. Сарни.

Сарненська мiська рада

За час функціонування «Інватаксі», з липня по грудень 2019 року, здійснено більше 130-ти поїздок. Є змога перевозити спортсменів якісно та комфортно у різні куточки країни аби вони брали участь у Всеукраїнських, обласних, міжнародних змаганнях та заходах, надаєтья послуга з перевезення до реабілітаційних пунктів.

Серед перших здобутків від використання цього автотранспорту – спортсмени клубу взяли   участь у   змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Придбання  спецтранспорту здійснено за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за рахунок коштів уряду. Спеціально обладнаний автомобіль було передано Фондом соціального захисту інвалідів.  ФСК «Повір у себе»  отримав автомобіль завдяки  участі міської ради у проєкті Міністерства соціальної політики України.

Послуги з перевезення автотранспортом надаються безкоштовно, в т.ч. для жителів міста. Фінансування служби з перевезення здійснюється за кошти міського бюджету.

У грудні 2019 року ФСК «Повір у себе» розпочав роботу у реконструйованому приміщенні, у якому створені  всі необхідні умови  для занять спортом людьми з особливими потребами, облаштовані тренажерні зали, побутові кімнати, душові, адмінкабінети. Побудовані підсобні приміщення і гаражі та комплексний тренажерний майданчик на вулиці. У клубі займається понад 70 людей з інвалідністю. 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera