Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Підведено підсумки та нагороджено переможців міських новорічних конкурсів.

Сарненська мiська рада

Завершились два конкурси, які були оголошені міською радою. Обрано найцікавіші новорічні малюнки дітей та кращі ілюмінації закладів міста. 22 січня міський голова Світлана Усик перед засіданням виконавчого комітету, в урочистій обстановці нагородила Дипломами та пам’ятними подарунками переможців, подякувала за створення святкового настрою для  усіх сарненчан та гостей міста.  Попередньо, на засіданнях компетентного журі, було розглянуто роботи, доробки номінантів та обрано кращих.

У конкурсі дитячих малюнків сімейних різдвяних традицій "Наше Різдво" взяли участь 18 дітей віком від 6 до 18 років.  Переможців визначали за трьома віковими категоріями: у молодшій групі (6-9 р.), у середній групі (10-15 р.) та у старшій групі (16-18 р.).

Переможцями стали  у молодшій групі  Артем Ніколайчук, 8 років робота під назвою «Колядники» та у середній групі Мілана Леснік, 10 років – робота під назвою «Коляда». На жаль, у старшій  групі не обрано переможців через недотримання учасниками умов конкурсу у цій віковій категорії.

Конкурс  «Феєрія новорічного міста» провели з метою урочистого проведення Новорічно-різдвяних свят, привабливого оформлення об’єктів торгівлі, громадського харчування, сфери послуг, установ, підприємств, організацій, дворових територій приватних будинків, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста в період Новорічно-різдвяних свят. За умовами конкурсу переможцями стали:

Готельно-ресторанний комплекс "Парк-Готель "Варшавський" - у номінації "Карнавал прикрас" - за найкраще оформлення вітрини у новорічно-різдвяному стилі.

"Burger House" - у номінації "Зелена Модниця" - за найкраще оформлення ялинки.

Сергій Губеня - у номінації "Настрій дарований серцем" – за найкраще оформлення у новорічно-різдвяному стилі подвір'я, зовнішнього вигляду оселі.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera