Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Петра Лубеннікова привітала Світлана Усик з 100-річчям!

Сарненська мiська рада

Міський голова Світлана Усик привітала Петра Лубеннікова з 100 –річчям, вручила йому вітальну листівку, квіти та сертифікат на грошову виплату від міської ради у розмірі 1000 гривень. Побажала імениннику здоров'я, довголіття та усіляких гараздів. Привітали ювіляра разом з міським головою, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, керівники обласного та районного відділів управління СБУ, представники Ветеранської організації управління СБУ у Рівненській області, Сарненської районної та обласної спілок ветеранів, колеги по роботі у минулому, родина. Звучали слова щонайтепліших побажань Петру Пилиповичу та "Многая літа" у виконанні Галини Куришко, керівника МБК "Залізничник".

Петру Лубеннікову були вручені  нагороди, орден "Почесна відзнака " від управління СБУ у Рівненській області і знак "Почесний ветеран" від Ветеранської організації управління СБУ у Рівненській області. 

Вітання ювілярів та, зокрема, виплата від міської ради здійснюються відповідно до Програми проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат у 2020 році, затвердженої рішенням міської ради. Згідно з якою відзначаються довгожителі міста, яким виповнилось 90, 95 та 100 років.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera