Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Пам`ять про Вас буде жити в віках…

Сарненська мiська рада

Старі фото на стінах, медалі на грудях. Усі сивочолі, щирі, мудрі і й навіть досі – безстрашні та мужні патріоти. Всіх їх  – ветеранів Другої світової війни напередодні святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом відвідали  міський голова Світлана Усик, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ринат Валєєв, головний спеціаліст з питань зв'язків із громадськістю міськвиконкому Анна Маковецька. Така увага з боку міської влади до ветеранів міста не лише у великі свята. Радо було спостерігати, що в цей день осторонь не залишились вихованці дошкільних та навчальних закладів міста, що привітали ветеранів, поспілкувались з ними.

В знак вдячності за їх подвиг від імені жителів міста Світлана Усик бажала їм довгих років життя у мирі, здоров’ї та злагоді. Щастя в родинному колі, добра і спокою у рідній державі.

 Усім ветеранам вручили продуктові пакети, вітальні листівки, квіти та грошову допомогу.

Усі щиро були раді зустрічі, спілкувались та фотографувались на згадку. Важко оцінити такі моменти, бо вони, навіть зараз, у такий складний для нас час – безцінні.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera