Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Міський голова Світлана Усик взяла участь у нараді, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Кохан з керівниками територіальних громад.

Сарненська мiська рада

На нараді розглянули питання стану та перспектив об’єднання територіальних громад у районі, співпраці органів місцевого самоврядування з відділом поліції у 2020 році у питаннях зміцнення правопорядку та законності на підвідомчих територіях, вдосконалення роботи місцевих пожежних команд, підготовчих робіт по передачі майна спільної власності територіальних громад для об’єднаних територіальних громад, контролю за станом впровадження заходів у сфері техногенної, пожежної безпеки, цивільного захисту та запобігання надзвичайним ситуаціям на районному, місцевому  рівнях.

Під час обговорення питання  запровадження проєктів у районі, Світлана Усик поділилась позитивними прикладами участі Сарненської міської ради у обласних конкурсах: переоснащення столярного цеху на базі КП «Житлосервіс» та створення спортивного інклюзивного майданчику ФСК «Повір у себе». Наголосила на участі у проєктах з енергоефективності. Запросила взяти участь у конкурсі проєктів з енергоефективності, що триває  в області (детальніше на сайті міської ради) та запросила на свято Водохреща, яке відбудеться на озері «Селянське» 19 січня о 12. 00 год.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera