Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Інспектор комунальної установи «Інспекція з благоустрою м. Сарни» інформує:

Сарненська мiська рада

             За січень 2020 року інспектором КУ «Інспекція з благоустрою м. Сарни» проведена робота у таких напрямках:

               Здійснено контроль на об’єктах торгівлі (магазини, кіоски, інші торгові точки) на предмет укладання договорів на вивезення та захоронення ТПВ у відповідності до статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та статті 35-1 Закону України «Про відходи», а також за дотриманням режиму роботи вказаних об’єктів.

          Проведено перевірку 65 торгових об’єктів по вулицях Широкій, Соборній, Белгородській, Вишневій, Військовій. У 19 суб’єктів господарювання відсутній договір на вивезення та захоронення ТПВ.

            Відповідно до статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та статті 35-1 Закону України «Про відходи» споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

            Здійснено контроль за дотриманням Правил благоустрою територій приватного житлового сектору, а саме обстежено 12 вулиць (Червона, Героїв Берестечка, Ковельська, Гоголя, Старицького, Горіхова, Дачна, Заслонова, Військова, Миру, Чорновола, Костельна).  На даних вулицях зафіксовано порушення Правил благоустрою міста (зберігання будівельних матеріалів за межею приватної земельної ділянки). З метою усунення вказаних порушень вручено 10 Приписів.

            При перевірці вулиць міста на предмет належного утримання прилеглої території до торгових об’єктів виявлено 3 порушення:

  • Магазин «Сонет» вул. Пушкіна (дано усне попередження власнику, порушення усунено);
  • Магазин «Ната» вул. Бєлгородська (дано усне попередження власнику, порушення усунено);
  • Кафе «Олеся» вул. Привокзальна (дано усне попередження власнику, порушення усунено).

 

Складено та передано на розгляд адміністративної  комісії міськвиконкому 5 протоколів за порушення Правил благоустрою території міста Сарни.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera