Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Довгоочікувана пора зимових свят у ДНЗ №1 "Дзвіночок".

Сарненська мiська рада

Ось і настала довгоочікувана пора зимових свят, яку найбільше очікували наші вихованці. У ДНЗ №1 «Двіночок» починають готуватися до святкування заздалегідь, наряджають ялинку, прикрашають зал гірляндами, красивими іграшками, новорічними вінками, яскравими стрічками та фігурками янголів. Також розмальовують вікна тематичними візерунками.

Святий Миколай першим приходить — зі святом милосердя та добра. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу — кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. 19 грудня 2019 року у такий святковий день вихованці ПК "Юність" завітали до дошкільників ДНЗ №1 з театралізованим дійством «Дарунки посланця з небес». Скільки радості та щастя було у дитячих оченятах, коли Св. Миколай обдаровував їх!  Дякуємо театральній студії «Феєрія» (керівник гуртка — Тетяна Сич) за чудове свято.

20 грудня 2019 року проведені новорічні ранки в молодших групах «Ромашка» та «Барвіночок», до яких готувалися всі. Зусиллями батьків діти були одягнені в казкові костюми. Діти старанно вчили вірші і таночки, а працівники готували свято, що принесло новорічний настрій в наші серця, бо найбільша радість нашої праці — це радість дітей, яких ми виховуємо.

21 грудня 2019 року на свято «Новорічна рукавичка» зібралися звірята разом з дітками ясельної групи «Сонечко». Малеча гралася з ялинкою, танцювала, будила Ведмедика, грала в сніжки. Дід Мороз приніс смачненькі подарунки. Свято пройшло весело, у дружній атмосфері.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera