Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Працюємо  над оптимізацією витрат з метою перегляду вартості  тарифів  для населення, надання  якісних послуг.

Сарненська мiська рада

Міський голова Світлана Усик 28 січня цього року провела чергову нараду з керівниками комунальних підприємств міста, завідувачками ДНЗ, керівниками закладів культури  та працівниками виконавчого апарату міської ради.

Нарада проводиться міським головою щовівторка аби обговорити напрацювання за попередній тиждень та окреслити об’єми робіт, перспективи на наступний.

Світлана Борисівна  доручила керівникам комунальних підприємств у  кожній комунальній установі міста провести загальні збори трудових колективів, на яких підвести підсумки роботи 2019 року та окреслити плани на 2020 рік.

Олександр Місько, директор КП «Житлосервіс» поінформував про роботи, які виконуються комунальним підприємством у багатоквартирних будинках. А саме, про роботи з ремонту дахів, утеплення дверних пройомів шляхом встановлення нових дверних блоків, заміна старих деревяних вікон на нові пластикові та поточні роботи за зверненнями мешканців міста.

Віталій Тусь, директор КП «Сарнитеплосервіс» зосередив увагу на розрахунках за надані послуги та додав, що підприємство приймає використані новорічні ялинки для  подальшої переробки на щепу.

Олександр Микосянчик, директор КП «Екосервіс» поінформував присутніх про те, що підприємство працює над оптимізацією витрат з метою перегляду вартості  тарифів  для населення, надання  якісних послуг, вивчає питання заміни енергоємного обладнання, можливістю передачі  тепличних приміщень в оренду з метою їх раціонального використання та отримання обігових коштів. Працівниками підприємства ведеться робота з населенням по розрахунках за надані послуги.

Інспектор КЗ «Інспекція з благоустрою м. Сарни»  Андрій Шапірко повідомив, що обстежує території  на предмет благоустрою, заключення договорів з вивезення ТПВ. Також інспектує  режими роботи закладів торгівлі у місті.

У КП «Готель «Случ», як повідомив Тарас Драганчук, директор цього підприємства, працюють над встановленням системи пожежної сигналізації та  блискавко захисту.

Керівники МБК «Залізничник»,  «Сузір’я», ПК «Юність і МК «Колос» поінформували про те, що ведеться активна робота гуртків, готуються заходи відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та Дня закоханих.

Завідувачки ДНЗ міста поінформували  про роботу закладів та про оптимізацію витрат на утримання  садочків.

Міський голова повідомила, що продовжуються  роботи по капітальному ремонту вул. Матросова, ремонтні роботи у ДНЗ №6, роботи з підсипки доріг вулиць міста без твердого покриття. Оголошено  тендер на капітальний ремонт частин вул. Некрасова-Котляревського. Повідомила про замовлення проєкту на будівництво тротуару по вул. Ковельській. Та насамкінець запросила відвідати виставку у Сарненському історико-етнографічному музеї «Ретро-радіо».

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera