Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Турбота про людей з інвалідністю у Сарнах.

Сарненська мiська рада

При фізкультурно-спортивному клубі «Повір у себе» Сарненської міської ради створена та ефективно працює служба з перевезення людей з інвалідністю, яка спричинена порушенням опорно-рухового апарату. Фінансування служби здійснюється за кошти міського бюджету.

- Послуги з перевезення автотранспортом надаються безкоштовно, - говорить директор клубу Олександр Цицюра, - після отримання спеціалізованого транспорту для перевезення людей з інвалідністю та затвердження рішенням виконавчого комітету міської ради Положення про службу, було введено посаду водія, виділено кошти з міського бюджету на закупівлю паливно-мастильних матеріалів.  Наразі, ми маємо змогу за допомогою спецавтівки комфортно перевозити спортсменів  у різні куточки країни аби ті брали участь у обласних, Всеукраїнських, міжнародних змаганнях та заходах. За зверненнями, надаємо послуги з перевезення хворих до реабілітаційних закладів міста незалежно від членства у клубі. За час функціонування служби, з липня 2019 року по січень 2020 року, здійснено понад 140  поїздок - послуг.

Серед  здобутків, від використання цього автотранспорту – перемоги спортсменів клубу в обласних змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Сарненська міська рада отримала та передала для ФСК «Повір у себе» спецавтомобіль завдяки  участі  у проєкті Міністерства соціальної політики України. Придбання  спецавтотранспорту здійснено за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за рахунок коштів уряду. Спеціально обладнаний автомобіль  передано  Фондом соціального захисту інвалідів. 

У грудні 2019 року ФСК «Повір у себе» продовжив роботу у  капітально реконструйованому приміщенні, у якому створені  всі необхідні умови  для занять спортом людьми з особливими потребами. У клубі  облаштовані тренажерні зали, побутові кімнати, душові, адміністративні кабінети. Побудовані підсобні приміщення і гаражі та комплексний тренажерний майданчик на вулиці. У закладі займається більше 70 людей з інвалідністю. Реалізація проекту реконструкції, вартістю понад 5 млн. грн., стала можливою завдяки фінансуванню з міського бюджету.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera