Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Найменших жителів міста навчають сортувати сміття змалечку.

Сарненська мiська рада

У кожному дошкільному навчальному закладі міста встановили та користуються навчальними контейнерами для сортування та збору сміття.  З ініціативи міського голови Світлани Усик зручні, тренувальні євро контейнери завезено у дитсадки міста.  Придбано їх за кошти міського бюджету.

У нас з’явилась можливість навчати дітей практично. – Ділиться враженням завідувачка ДНЗ №5 Валентина Христопалова. - Педагоги цього й інших дошкільних закладів Сарн активно опрацьовують нововведення у садках. Дають дітям практичні навички правильного поводження із сміттям,  проводять тематичні заняття з малюками, починаючи з ясельної групи.

15 січня з вихованцями групи «Ромашка» у ДНЗ №5 «Вербиченька» провели  тематичну розвагу «Знай, люби, оберігай». Знання, попередньо отримані з сортування сміття в залежності від матеріалу перевіряли практично.  Діти допомогли зібрати, посортувати сміття у відповідні контейнери. Перевірив правильність виконання завдань Веселий сніговик у процесі гри-інсценівки.

Педагоги дякують Сарненській міській раді та КП «Екосервіс» за  чудовий контейнер для сміття, який допомагає  у навчанні дітей дошкільного віку сортуванню сміття.

Для роздумів. За даними статистики, в Україні на запитання: «Ви вмієте сортувати сміття?» -  у більшості випадків чути відповідь – ні. Головним поясненням звучить, що нас не вчили цьому з дитинства.  Проблема утилізації відходів – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму.  Щоб майбутнє було світлим та чистим, з дитинства треба починати турбуватися про наш «спільний дім».

Виробити звичку раціональної, правильної утилізації відходів, пошуку шляхів розв'язання проблеми побуто­вих відходів, виховати екосвідомість дбайливого ставлення до довкілля, власного здоров'я і «самопочуття» планети, любові до рідного міста, лісів та їх мешканців – завдання не з легких, однак вони стоять перед працівниками дошкільних закладів міста Сарни та перед батьками. Тоді вони, діти, ставши дорослими, будуть  по-іншому ставитися до природи, екології та навколишнього середовища. І нашим обов'язком є їм у цьому допомогти.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera