Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Діти ДНЗ №3, №5 та №9 отримали ігрові майданчики

Сарненська мiська рада

В квітні місяці ц.р. діти дошкільних навчальних закладів №3, №5 та №9 отримали ігрові майданчики та інший спортивний інвентар за реалізації проекту міської ради та молодіжної громадської організації «СМАРТ» (голова Віктор Хомич) – «Місту з найбільшою народжуваністю – достойні дитячі садки.», який був відібраний на конкурсі «Підтримка дошкільних навчальних закладів та заохочення громадських організацій й благодійних фондів до створення дошкільних навчальних закладів сімейного типу» в рамках Антикризової програми Міжнародного фонду «Відродження», та розпочав свою дію в листопаді 2010 року.

Основною метою проекту є покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення вищенаведених дошкільних закладів освіти шляхом організації дрібних ремонтів дитячих майданчиків, вбиралень та облаштування ігрових кімнат, що стане покращенням умов перебування та виховування дітей.

Згідно проекту залучено кошти фонду «Відродження» в розмірі 44тис.грн. і кошти міської ради та громади міста в розмірі 20тис.грн. Голова Сарненської міської ради Сергій Євтушок та перший заступник міського голови Світлана Усик сподіваються, що реалізація таких проектів спонукатиме інші ДНЗ та громаду міста до участі в таких проектах для забезпечення кращого життя та розвитку дітей вже сьогодні.

 

Міськвиконком

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera