Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

1 червня особливе свято – Міжнародний день захисту дітей

Сарненська мiська рада

Шановні дорослі! Зігіріймо теплом свого серця, увагою і ласкою наших дітей. Давайте об’єднаємо свої зусилля, аби захистити і уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас залежить те, як складається доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Дорогі діти! Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та радості. Хай ваші очі сяють від щастя! Хай дзвінко лунає ваш безтурботний сміх! Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях!

І вже традиційно у цей день закладами культури, дошкільними закладами за сприяння міської ради організовуються цікаві розваги для малечі. Зранку на площі міський голова Світлана Усик привітала усіх присутніх з початком літа та з Днем захисту дітей і наголосила ""Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей нашої юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців". Потім учасники пройшли святковою ходою по вулиці Широкій до скверу Залізничник, де на учасників дійства вже чекали казкові герої, солодощі, майстер-класи з хендмейду, а в будинку культури Залізничник, наймолодшим продемонстрували виставу про справжню дружбу. Як винагорода за старанне виконання завдань у конкурсах були катання на машинках та розваги в канатному клубі "Тарзан", що у парку залізничник.
Але на цьому на сьогодні свята не закінчуються о 18:00 на Центральній площі міста Вас чекає Фестиваль фарб Холі, з конкурсами, батлами, дискотекою та виступами артистів! Тож не баріться, чекаємо на Вас!! 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera