Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

22 січня - День Соборності України.

Сарненська мiська рада

Єдина соборна Українська держава постала спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення кожного українця, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу. 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Акт Злуки є могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їх динамічної самоідентифікації, становленням політичної нації. Ми  здобули його дорогою ціною.

Підтвердженням цього є слова з Універсалу Директорії УНР: "Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України…»

Тому відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки  є нашим моральним обов’язком -  берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею.  Мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків. Маємо виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Вітаємо усіх мешканців з Днем Соборності України! Бажаємо здоров'я, благополуччя і миру!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera