Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Енергозбереження житлового фонду міста в дії

Сарненська мiська рада

Збори мешканців багатоквартирного будинку, що по вул. Пушкіна, 4 відбулися 08 квітня ц.р. з участю міського голови та працівників міськвиконкому. Головним питанням що обговорили присутні, була ініціатива міського голови по об’єднанню  зусиль громади і міської влади з впровадження проекту енергозбереження у житловому фонді міста.

Будинок за вказаною адресою обраний не випадково. Адже два роки тому мешканці квартир власними силами встановили вхідні металеві двері з кодовими замками, що в майбутньому дало можливість навести зразковий порядок у під’їздах. Підтримуючи почин власників квартир, міський голова запропонував встановити на сходових клітинах будинку енергозберігаючі світильники з автоматичним управлінням. Ці роботи у чотирьох під’їздах будинку виконали працівники КП "Житлосервіс" (Погранична А.М.)

За підсумками зустрічі вирішили: підтримати міського голову у впровадженні проекту енергозбереження у житловому фонді міста. Окупність проекту відбудеться за 6 місяців. Вартість освітлення сходових клітин зменшиться на 75%.

Перейняти досвід нововведення мешканцями інших багатоквартирних будинків можна уже зараз, відвідавши багатоповерхівку за вказаною адресою.

ПОРУШНИКИ ПРИТЯГНУТІ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

На черговому засіданні адміністративна комісія при міськвиконкомі розглянула 35 протоколів про адміністративні правопорушення. На 11 правопорушників накладено грошові штрафи, решту попереджено. Найбільше протоколів (16) було розглянуто на порушників статті 175-1 "Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях", яка передбачає попередження або накладення штрафу від трьох (51 грн.)  до десяти (170 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення порушення – тягне за собою накладення штрафу від десяти до  двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян .

Принагідно нагадаємо, що відповідно статті 9 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів, їх шкідливого впливу на здоров’я населення" міська рада визначила (рішення № 196 від 24.11.2006р.) вільні від куріння місця в м. Сарни. А саме: дитячі та спортивні майданчики, території та приміщення  дошкільних, шкільних та позашкільних навчальних закладів, ВПУ-22, сільськогосподарського ліцею, педагогічного коледжу РДГУ, стадіони, автобусні зупинки, вокзали, сходові клітки багатоквартирних будинків, адмінприміщення державних та комунальних установ, території та приміщення лікувальних закладів.

Крім того, постановами адмінкомісії накладено штрафи на працівників торгівлі за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім (стаття 156 Кодексу "Про адміністративні правопорушення" (510-1700 грн.), на мешканців багатоквартирних будинків за порушення правил користування жилими будівлями і жилими приміщеннями (стаття 150) та по статті 180 (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

Інші протоколи комісія розглянула про порушення правил торгівлі на ринках (стаття 159) та прийняла відповідні постанови.

 

Міськвиконком

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera