Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Міський клуб "Колос"

  Сарненський міський клуб «Колос» є закладом культури, діяльність якого спрямована на створення, збереження, розповсюдження та популяризацію культурних надбань.

  Метою діяльності міського клубу є задоволення культурних потреб громадян у розвитку традиційної культури, сучасної організації дозвілля, підтримка художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення свободи творчості, організації культурного дозвілля громадян.

  Головні завдання міського клубу:

  -підтримка та відродження українських традицій, популяризація художньої культури, організація  дозвілля;

  - сприяння культурно-дозвіллєвої діяльності населення. Створення та організація діяльності клубних формувань (творчих колективів, гуртків, любительських об’єднань, клубів за інтересами);

  - популяризація культурної спадщини як національної культури;

  - організація дозвілля різновікових груп населення, у тому числі проведення  дитячих ранків,карнавалів та інших розважальних програм;

  - формування естетичного світосприйняття населення шляхом його залучення до участі у заходах: районних фестивалів, свят, конкурсів;

  - проведення масових театралізованих свят, народних гулянь, обрядів,відповідно до місцевих звичаїв і традицій;

  - участі самодіяльних художніх колективів у обласних та Всеукраїнських конкурсах;

  - сприяти подальшому удосконаленню роботи закладу культури таорганізації культурно-дозвільної діяльності різних верств населення, з урахуванням їх інтересів, запитів і потреб.

   

  Міський клуб залучає та співпрацює з:

  військовою частиною;

  пожежною частиною;

  районною вартою;

  Сарненським РВК;

  районним центром у справах сім`ї, дітей та молоді

  Районним Будинком культури;

  дошкільними, шкільними та позашкільними закладами.

  Гурткова робота закладу

  На базі МК «Колос»  функціонують такі гуртки:

  Декоративно-вжитковий  «Природа і фантазі» (керівник – Катерина Давидович);

  Вокальний спів  (керівник – Катерина Давидович );

  Вокальний спів  (керівник – Олег Семенов);

  Спортивна секція «настільний теніс»

  Хореографія (керівник – Олена Співак)

   

  Гуртки відвідують понад 80 дітей

  11 березня 2018 року було створено та проведено перше засідання любительського громадського об’єднання під назвою «Берегиня» з метою проведення суспільно-громадської роботи серед жителів південного мікрорайону міста. 22 квітня відбулося друге засідання любительського об’єднання на яке були запрошені місцеві письменники.

   

  7 березня 2018 року було прийнято керівника гуртка з хореографії Співак Олену. На даний час гурток відвідують 40 дітей. Молодша група діти віком від 5-8 років, середня група діти від 9- 11 років, старша група діти від 12-14 років. Заняття проходять в залі МК «Колос» щовівторка та п’ятниці.

  Удосконалено роботу діючих гуртків, створено вокальний гурток «Горошинки» керівник Катерина Давидович. В гуртку займаються діти віком від 7 - 8 років. Своїми виступами вони вже порадували глядачів під час проведення заходів в МК «Колос».

  Софія Криницька учасниця вокального гуртка «Мальви» прийняла участь у міському фестивалі-конкурсі молодіжного мистецтва «Спалах талантів». Олена Співак керівник хореографічного гуртка зайняла перше місце у фестивалі «Спалах талантів» та  була нагороджена дипломом  І ступеня у номінації хореографічне мистецтво.

   

  На період літніх канікул працівники закладу проводили літньо-оздоровчу кампанію для дітей мікрорайону з розважально-ігровими програмами та цікавими, пізнавальними екскурсіями.

  Продовжено роботу щодо сприяння розвитку культури, народної творчості, національно-культурних традицій населення.

  Працівники міського клубу «Колос»  проводяться різні за формою та тематикою культурно-дозвіллєві заходи, які висвітлюють події загальноміського, народного та державного значення.

  Робота міського клубу ведеться згідно річного плану.

  Велика робота проводиться із дітьми та молоддю. Для цієї категорії організовується та проводиться значна кількість заходів.

  К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
  и не может нормально отображать сайт.

  Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

  • Chrome
  • Firefox
  • Opera