Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Спортивні товариства і клуби

  Міськвиконком сприяє всім спортсменам: студентам, з інвалідністю, тренерам, фахівцям сфери фізичної культури та спорту – щодо участі в спортивних змаганнях,  турнірах і чемпіонатах, що відбуваються в районі, містах Рівненщини, інших регіонах України та зарубіжжя.


  «Повір у себе», головна мета якого – зміцнення здоров’я та фізична реабілітація, професійне заняття спортом людей з вадами здоров’я. Основними видами занять є пауерліфтинг, настільний теніс, шахи, шашки, більярд, волейбол, легка атлетика, фізична реабілітація, оздоровча фізкультура. Торік одинадцять спортсменів закладу захищали кольори області на чемпіонатах України, де здобули дві золоті, дві срібних і три бронзових медалі, а один отримав звання кандидата в майстри спорту України з шахів. Приємно, що за рік на чемпіонатах і кубках Рівненщини 22 спортсмени ФСК «Повір у себе» вибороли 18 золотих, 10 срібних і 10 бронзових нагород з пауерліфтингу, легкої атлетики, армрестлінгу, кульової стрільби, шахів, шашок, більярду.


  У 2004 році в Сарнах заснували спортивний клуб «Олімп», який з 2009-го очолює Микола Марков. У закладі успішно функціонують дві футбольні команди: «Олімп» (тренер Владислав Яковець) і «Фаворит» (Богдан Бик) – і волейбольна «Олімп» (Микола Марков) і баскетбольна «Олімп» (тренер Богдан Денисевич).  

  Нині широку популярність завоювали бої мішаного стилю. І Сарни – не виняток. Інтерес до цього виду спорту в дітей і молоді міста зростає щодня завдяки Антону Радьку – майстру спорту міжнародного класу зі змішаних єдиноборств, фіналісту чемпіонату України з ушу-саньда, панкратіону, бразильського джиу-джитсу, який заснував спортивний клуб «Берсерк». Його вихованці взяли участь у багатьох всеукраїнських і міжнародних змаганнях, де показали найкращі результати.

  Антон Радько, чемпіон і срібний призер чемпіонату світу з панкратіону, чемпіон Європи з козацького двобою Віктор Віденчук, чемпіони Європи з панкратіону Артур Стахнюк і Максим Бабич, володар Кубка світу з козацького двобою Тарас Маркевич, володар Кубка світу з панкратіону, чемпіон Європи з козацького двобою Родіон Дем’янець.

  Мета діяльності молодіжного громадського фізкультурно-спортивного клубу «Сокіл», первинним осередком якого є судентський колектив Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, – сприяння розвитку громадської активності молоді, поширення правових знань, екологічне та патріотичне виховання, розвиток самодіяльного фізкультурно-спортивного руху.


  Вихованці Сарненської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у понад 120 змаганнях різного рангу. ДЮСШ підготувала дев’ять кандидатів у майстри спорту України, три перших розряди та 164 – масових.

   К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
   и не может нормально отображать сайт.

   Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

   • Chrome
   • Firefox
   • Opera