Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Публічні закупівлі

  Із закупівлями, що здійснює Сарненська міська рада можна ознайомитись за посиланням:  https://prozorro.gov.ua/tender/search/?query=04057770 
   
  25.12.2015 року був прийнятий Закон України “Про публічні закупівлі” за номером 922-VIII та має за мету забезпечення розвитку відкритої конкуренції і прозорих державних закупівель. Задача, яка стоїть перед Системою — унеможливлення корупційних складових при здійсненні закупівель державними установами.
  На сьогодні Закон України “Про державні закупівлі” повністю вступив у дію.
  Закон “Про публічні закупівлі” встановлює та регулює основи закупівлі товарів, виконання робіт чи надання послуг, що потребують територіальні громади, державні підприємства або органи управління через систему публічних закупівель Прозорро.
  Процедура електронних закупівель передбачає використання спеціально розроблених вебсайтів, обмін стандартними електронними документами та повідомленнями між замовниками та учасниками процедур закупівель. До складу електронної системи входять веб-портал www.prozorro.gov.ua, який крім джерела оприлюднення інформації про закупівлі відіграє роль центральної бази даних та єдиного модулю аукціону, та авторизовані електронні майданчики.
  Всі центральні органи управління, а також суб'єкти окремих сфер діяльності згідно з Законом № 922-VIII від 25.12.2015 р., з 1 квітня 2016 року здійснювали закупівлі тільки через систему електронних торгів на авторизованих майданчиках. З 1 серпня ця норма стала обов’язковою для усіх державних замовників, незалежно від сфери господарювання і обсягу закупівель.

   К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
   и не может нормально отображать сайт.

   Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров:

   • Chrome
   • Firefox
   • Opera