Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

З нагоди Дня працівника державної податкової служби України відзначили кращих податківців міста.

Сарненська мiська рада

2.07.2020. з нагоди відзначення професійного свята міський голова Світлана Усик, голова районної державної адміністрації Олександр Кохан та голова районної ради Руслан Серпенінов, з дотриманням карантинних правил,  привітали кращих представників податкової служби у м. Сарни.

Міський голова Світлана Усик привітала податківців Сарн від мешканців територіальної громади міста Сарни, членів виконавчого комітету та депутатів міської ради, висловила слова вдячності і пошани. Подякувала за активну роботу з платниками податків та побажала міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій, оптимізму й нових досягнень. 

За значний особистий внесок у реалізацію державної податкової політики, досягнуті результати у роботі та з нагоди 30- річчя Дня податківця України Світлана Усик вручила Подяки міського голови Олені Приступі, головному державному ревізору – інспектору відділу податків і зборів з юридичних осіб та Ярославі Щербан, старшому державному ревізору – інспектору відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: