Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Вітання міського голови з Днем місцевого самоврядування.

Сарненська мiська рада

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє України неможливе без децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування. Ради та їх органи сьогодні відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до жителів територіальних громад та несуть відповідальність за забезпечення належних умов для їх проживання.

День місцевого самоврядування - добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. Незважаючи на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава в останні роки, міська рада та її органи плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку громади міста Сарни.

Тож прийміть слова вдячності, шановні колеги, за Вашу сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію у розбудові нашого краю.

Особлива шана і повага в цей день ветеранам місцевого самоврядування, які в непрості часи зробили чимало вагомих і добрих справ для нашого міста. Слова вдячності за зроблене ми говоримо сьогодні керівникам громади минулих років та колективам.

Вітаючи сьогодні працівників органів місцевого самоврядування, депутатів попередніх та VII скликань, громадських активістів, сердечно бажаю всім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму.

Нехай Ваш досвід та висока відповідальність перед міською громадою сприяють її розвитку та змінам на краще в нашому місті.

З повагою міський голова

               Світлана Усик

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: