Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Вітання міського голови Світлани  Усик зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, Днем захисника України, річницею Української повстанської армії.

Сарненська мiська рада

14 жовтня  декілька важливих для України відзнак:  свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, 78 років Української повстанської армії, а від 2014 року це ще й День захисника України. Усі ці, непересічні для нашої держави, віхи наповнені особливо важливим змістом.  Адже  упродовж багатьох століть волелюбні козаки та вояки Української повстанської армії боролися за волю і свободу та зі зброєю в руках боронили рідну землю і віру, благаючи Заступництва й  Покровительства у Божої Матері.

Ми віддаємо шану мужнім захисникам нашої держави далекої давнини і сьогодення. Пам’ятаємо подвиги воїнів попередніх поколінь, подвижників визвольного руху, бійців воєнного лихоліття. Прикро і боляче, що доводиться воювати на сході нашої держави воїнам-сучасникам у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів. Чимало з них віддали  за державу найдорожче — своє життя. Захисники України забезпечують мир та спокій у наших оселях, у містах та селах.

Усе свідоме українство віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності ставлять вище за власне життя.  Схиляємо голови перед загиблими. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі! 

Від міської ради та виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю  міську громаду і бажаю, щоб здоров'я, мир, щастя, радість та добро були завжди з нами.

З повагою міський голова

Світлана Усик

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: