Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Відбулося засідання виконавчого комітету на якому розглянули ряд важливих для міста питань

Сарненська мiська рада

Сьогодні в конференц-залі міської ради відбулося засідання виконавчого комутету Сарненської міської ради, на яке прибули 10 членів виконавчого комітету. На засіданні розглянули 12 питань, серед яких:

 1. Про схвалення звіту про виконання міського бюджету за  І квартал 2019 року (Жабчик Андрій Васильович – заступник міського голови з   питань бюджету та фінансів)
 2. Про внесення змін до цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку на 2019 рік (Жабчик Андрій Васильович – заступник міського голови питань бюджету та фінансів)
 3. Про внесення змін до штатного розпису дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) № 7 "Калинка" комунальної власності Сарненської міської ради (Жабчик Андрій Васильович – заступник міського голови питань бюджету та фінансів.
 4. Про хід виконання рішення міськвиконкому від 12.10.2018 № 374  "Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у м. Сарни"(Тусь Віталій Вікторович – директор КП "Сарнитеплосервіс")
 5. Про дотримання Правил благоустрою території міста Сарни (запобігання самовільного виконання земляних, ремонтних, будівельних робіт; самовільного розміщення засобів зовнішньої реклами, тимчасових торговельних точок; викопування, пошкодження або висаджування зелених насаджень та інших порушень) фізичними і юридичними особами, ведення профілактичної та претензійно-позовної роботи з порушниками (Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та розвитку території)
 6. Про проведення сезону безпеки на водних об’єктах м. Сарни у 2019 році(Хомич Віктор Анатолійович – перший заступник міського голови)
 7. Про погодження актів про списання багатоквартирного будинку з балансу КП "Житлосервіс" (Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного забезпечення)
 8. Про відзначення 134-ї річниці міста Сарни (Бахно Віктор Каленикович – керуючий справами    міськвиконкому)
 9. Про план роботи міськвиконкому на червень 2019 року (Бахно Віктор Каленикович – керуючий справами міськвиконкому)
 10. Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни (Бахно Віктор Каленикович – керуючий справами міськвиконкому; Козярчук Юрій Ярославович – начальник відділу ЖКГ та розвитку території; Товкач Тетятна Павлівна – в.о.начальника відділу юридичного забезпечення; Арсентєв Андрій Олександрович – головний спеціаліст із земельних питань; Набухотна Галина Іванівна – головний спеціаліст по роботі з молоддю і спорту.
 11. Про розпорядження, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 16.04.2019 до 15.05.2019 (Усик Світлана Борисівна – міський голова)
 12. Різне

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: