Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Відбулося загальноміське свято-конкурс "Дивописанка"

Сарненська мiська рада

 З метою популяризації українських традицій, розвитку і поширення українського писанкарства, пропаганди української культури, сімейних цінностей, активізацію внутрішнього туризму міста згідно  розпорядженням міського голови від 04.04.2019 № 48 з ініціативи та за підтримки Сарненської міської ради на початку квітня було оголошено загальноміський конкурс Великодніх писанок та композицій  "Дивописанка", участь в якому могли взяти усі бажаючі.

Радо зауважити, що цьогоріч родина писанкарів у місті збільшилася у порівнянні з минулим роком, адже сьогодні на аллеї по вулиці Широка розмістили свої композиції, роботи, фотозони, дерева та ще безліч усіляких неймовірностей аж 28 колективів закладів та установ міста. Підлітковий клуб «Юність» організував майстер клас «Зроби свою писанку», а всі охочі могли намалювати, щось чудернацьке на обличчі, на кшталт єдиногора чи павука. На центральній площі міста розважались малюки оскільки там функціонували усілякого роду атракціони. 

Відтак о 13:00 на розі біля старого фонтану міський голова Світлана Усик, щиро привітала усіх учасників дійства, мешканців та гостей. Побажала усіляких гараздів та відкрила свято.

 Веретенце, Спалах, Іскорки – колективи міського будинку культури «Залізничник», «Намисто», ансамбль ВПУ №22, тріо з Сарненського РБК  та гості, наші сусіди народний аматорський колектив з Немовицької ОТГ сьогодні дарували чудовий настрій усім присутнім автентичними та народними піснями. Також публіку підбадьорювали ведучі Катерина Симончук та Дмитро Скуратов.

Плідно працювало сьогодні й журі у складі якого керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, працівники закладів культури міста, спеціалісти Сарненського історико-етнографічного музею.

Конкурсною комісією було обрано 6 переможців по три в номінації «Найкраща писанка» та «Найкраща великодня композиція». Саме ці 6 переможці досягли своїми роботами основної мети конкурсу якою є популяризація українських традицій, поширення писанкарства як художнього явища, творче спілкування, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей дітей, підлітків, молоді.

Отож у номінації «Найкраща писанка» перемогу здобув Сарненський НВК «Школа-колегіум», срібло завоювали тсуденти Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, бронзовими призерами стали підлітковий клуб «Юність». У номінації  «Найкраща великодня композиція» беззаперечну перемогу за ексклюзивну фотозону повз яку сьогодні не пройшов жоден житель міста здобув Сарненський районний будинок культури. Другими в цій номінації став колектив дошкільного навчального закладу №8 «Веселка» Сарненської міської ради та почесне третє місце колективу Сарненського ліцею №2.

Переможці номінацій, отримали Грамоти та сувеніри, які їм вручила міський голова Світлана Усик. Та сьогодні не тільки переможців чекали сюрпризи, усі без вийнятку колективи за старання та ініціативність міський голова нагородила сувенірами від міської ради.

Також паралельно з виставкою на святі функціонувала благодійна акція "Великодній кошик" усі причетні мали змогу долучитися до акції передавши продукти для формування пакунків, які наприкінці свята вручили малозабезпеченим сімям та дітям сиротам які  також були запрошені на свято, загалом цього дня вручили 45 таких пакетів. 

Хочемо щиро подякувати усім тим, хто сьогодні створив це свято для мешканців нашого міста. Нехай добро, яке Ви щодень приносите у цей світ повертається до Вас сторицею! Христос Воскрес!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: