Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Учні закладів освіти міста 2, 3 та 4 березня 2020 року візьмуть участь у загальноміському екоквесті у рамках проєкту "Екохвиля: Наше покоління".

Сарненська мiська рада

Захід відбудеться за сприяння Сарненської міської ради, за підтримки Young Agent of Change, МГО "Смарт". Головна мета заходу:  привернути увагу до збереження чистоти довкілля, ведення здорового, активного способу життя та відпочинку.

У рамках проєкту заплановано Ековелодрайв «Трешран» - виїзд на велосипедах на місця територій міста, розмалювання  кабінки для переодягання на міському пляжі, висадження дерев у сквері «Залізничник». Участь у загальноміському екоквесті візьмуть більше 60 учнів міських шкіл, котрим виповнилось 14 років. Вони будуть розподілені на команди, які приберуть локації  у парку Героїв Майдану, по вул. Набережній, прибережну смугу р.  Радежської та біля ДП «Сарненський лісгосп».

Буде проведено міні-акції, майстер-класи, з танцю та батл, дискусії, дебати, естафету на велосипедах, перегляд тематичного фільму, виготовлено  екобанери на захист довкілля.

На згадку для кожного учасника -  фото-тайм та урочисте вручення сертифікатів.

25 лютого 2020 року представники міських закладів освіти обговорили деталі заходу  з міським головою Світланою Усик.

Світлана Борисівна наголосила: «Чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять!». Запросила учасників зустрічі до участі у реалізації проєктів «Громадського бюджету» та у  загальноміському святі «Масниці», що відбудеться 29 лютого цього року о 15.00 на центральній площі міста.

Представникам ЗОШ необхідно вказати дані кожного учасника у реєстраційній формі екоквесту, у термін до 28.02.2020р.

За детальною інформацією з приводу проведення екоквесту  - телефонувати по телефону за номером (095) 589-85-66.

Для інформації. Учасники екоквесту реалізовуватимуть проєкт "Empowering Young Changemakers". Проєкт реалізує ГО "Молоді Агенти Змін" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: