Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Сарнах відбувся третій відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Сарненська мiська рада

13-14 лютого 2020 року у спортивній залі Сарненської ДЮСШ відбувся третій відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи "Сарнененської Районної Федерації греко-римської та вільної боротьби".

Захід відбувся за участі  голови обласної ради Олександра Данильчука, міського голови Світлани Усик, голови райдержадміністрації Олександра Кохана, голови районної ради Руслана Серпенінова, керівників підприємств та представників громадськості.

Міський голова Світлана Усик привітала всіх учасників змагань та побажала спортивних успіхів, гарного настрою та нових перемог. Спортсмени нашого міста прославляють його на Всеукраїнському та міжнародному рівні – засначила міський голова. – Ми пишаємося високими досягненнями спортсменів Сарненщини. Відповідно до Програми підтримки спортсменів – 22 спортсмени отримали з міського бюджету стипендії за високі досягнуті результати у 2019 році,  у 2020 році теж діє міська Програма підтримки спортсменів за високі досягнення.

Міського голову Світлану Усик  нагородили Подякою за підтримку дитячого спорту.

У змаганнях взяли участь команди з м. Рівне, м. Володимир-Волинський, м. Долина, м.Дубно, м.Березне, м. Вараш, м. Здолбунів, смт. Володимирець, смт. Клесів, смт. Рокитне, м. Костопіль, м.Олевськ, м.Львів, м. Луцьк, м.Брест (Білорусія) та м.Сарни. Вихованці Сарненської ДЮСШ відділу освіти Сарненської РДА Софія Кушнір та Марія Мартинчук отримали посвідчення "МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ".

Відмінний результат команди міста досягли завдяки наполегливій праці тренерів Наталії Белаш, Павла Белаша, Івана Жучені, Лева Мартинчука, Тетяни Дячок, Сергія Бородавки та Володимира Царкова. Переможців та призерів змагань було нагороджено медалями та грамотами.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: