Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У Сарнах відбувся легкоатлетичний пробіг вулицями міста. 11.09.2020.

Сарненська мiська рада

До Дня фізичної культури та спорту з ініціативи Сарненської міської ради та Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету представники Сарненської громади здійснили легкоатлетичний пробіг. Стартували від площі Шевченка, а завершили пробіг на центральній площі міста. Близько 5 км. подолали спортсмени за півгодини.

Міський голова Світлана Усик виступила на площі Шевченка перед початком пробігу. Вона підкреслила важливість ведення здорового способу життя та таких заходів, відзначила високі досягнення сарненських спортсменів, побажала нових звершень та перемог, кращим вручила Подяки Сарненського міського голови. Також учасників пробігу вітали Олександр Кохан, голова районної державної адміністрації, Микола Драганчук, радник голови районної ради та Петро Горкуненко, директор педагогічного коледжу.

Світлана Усик вручила Подяки міського голови за високі спортивні досягнення, пропаганду здорового способу життя серед молоді, активну участь у громадському житті міста Сарни та з нагоди Дня фізичної культури і спорту: Олександру Фесовцю, заслуженому тренеру України з пауерліфтингу; Роману Набухотному, заслуженому майстру спорту України, рекордсмену та багаторазовому чемпіону України та Рівненської області з пауерліфтингу, тренеру ФСК «Повір у себе»; Марії Галушко, майстру спорту України, дворазовій срібній призерці України та Рівненської області з пауерліфтингу, вихованці ФСК «Повір у себе»; Юрію Крамарчуку, дворазовому чемпіону України з пауерліфтингу серед ветеранів, рекордсмену України у жимі лежачи; Вадиму Усачику, бронзовому призеру України та Рівненської області з пауерліфтингу, вихованцю ФСК «Повір у себе»; Сергію Шутаку, майстру спорту України, багаторазовому чемпіону і призеру України і Кубку України та Рівненської області з пауерліфтингу, вихованцю ФСК «Повір у себе»; Віктору Віденчуку, срібному призеру чемпіонату світу з бойового самбо, студенту II курсу Сарненського педагогічного коледжу РДГУ; Олександру Наконечному, чемпіону коледжу з футболу, студенту IV курсу Сарненського педагогічного коледжу РДГУ; Василю Олещуку, чемпіону району з гирьового спорту, старшому сержанту окремої роботи м. Сарни, Національної Гвардії України; Віктору Курачику , члену правління, голові шашкової секції міського ШШК «Дебют»; Василю Шкодичу, викладачу фізичного виховання ВПУ- 22; Богдану Вороб’ю, чемпіону Рівненської області з боротьби на руках, учню Сарненського ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»; Павлу Белашу, тренеру по боротьбі КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа».

Більше фото та відео за посиланнями:

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4343086739096266

https://www.facebook.com/sarnyrada/posts/4343794255692181?notif_id=1599838455766805&notif_t=page_post_reaction&ref=notif

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: