Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У місті відбувся мітинг у День Гідності і Свободи

Сарненська мiська рада

Сьогодні, 21 листопада, з нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи відбувся мітинг.  Зібралися міські жителі  аби вшанувати Героїв у парку імені Героїв Майдану.

Участь у мітингу з нагоди  Дня Гідності та Свободи взяли міський голова Світлана Усик, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, голова районної ради Руслан Серпенінов,  військовослужбовці, трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадськість та учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Світлана Усик зазначила, що  21 листопада - віха у новітній історії України, яка  засвідчує прагнення людей жити у вільній, незалежній державі. Ми не маємо права забути тих, хто поклав у боротьбі за спільні прагнення, своє життя, і тих, хто нині захищає цілісність держави. А повинні робити усе для відстоювання прав і свобод демократичного суспільства. Для цього потрібно бути єдиними у прагненні бачити наше місто, наш район, нашу державу квітучою. Сприяти цьому маємо власним прикладом, турбуючись про благополуччя, мир і спокій. Ми зібрались, щоб віддати шану загиблим і подякувати живим.

Побажала, щоб мирним було небо над Україною і в кожній родині панував спокій і благополуччя.

Присутні  вшанували хвилиною мовчання пам'ять про Героїв, які загинули на Майдані та на Сході нашої держави.

Також поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: