Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У місті у багатоквартирних житлових будинках працівниками КП «Житлосервіс» проводяться заходи дезінфекції.

Сарненська мiська рада

У зв'язку з запровадженням низки обмежувальних заходів щодо боротьби з небезпечною пандемією у країні, прийнято рішення дезінфікувати під’їзди багатоквартирних житлових будинків нашого міста. Триватимуть такі заходи до закінчення карантину.

В умовах карантину обмежено  режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту.

Звертаємось до мешканців нашого міста з проханням не ставити під загрозу здоров’я близьких, своє, пересічних.

Карантин - це не канікули чи відпустка. Якщо Ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція  - це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!

Піклуйтеся один про одного у час пандемії, залишайтесь вдома.  А якщо  маєте потребу виходити з дому  - обов'язково одягайте медичну маску. Користуйтесь засобами дезінфекції, частіше мийте руки.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: