Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

У ДНЗ №5 «Вербиченька» провели тренінгове заняття для педагогів на тему: «Вихователь-людина двох професій: педагог та актор».

Сарненська мiська рада

Педагогам часто доводиться імпровізувати і грати в «театрі одного актора». Для того, щоб вони робили це професійно 21 листопада в ДНЗ №5 «Вербиченька» практичним психологом Сенюк Л.В. було проведено тренінгове заняття для педагогів на тему: «Вихователь-людина двох професій: педагог та актор».

Метою стало допомогти учасникам тренінгу порівняти професії актора,  режисера та педагога - «дошкільника» між собою, зрозуміти спільні та відмінні ознаки; сприяти усвідомленню важливості та необхідності використання акторських і режисерських навичок в освітньому процесі; ознайомити учасників з елементами техніки, технології та культури мовлення; спонукати до вдосконалення акторського мовлення та його використання в освітньому процесі; ознайомити учасників з театралізованими вправами,що допомагають  удосконалювати власну міміку та жести; спонукати до творчого невербального спілкування із дошкільниками.

Під час тренінгу були проведені різноманітні вправи, де вихователі проявили свої творчі та ораторські  здібності.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: