Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Сарненські спортсмени у черговий раз показали високі результати за кордоном.

Сарненська мiська рада

Спортсмени знову повернулись з перемогою у рідне місто.

З 29.11 по 1.12 відбулися щорічні молодіжні спортивні змагання між містами-партнерами у місті Новий Двір Гданський РБ Польща. У змаганнях взяли участь команди з м. Сарни України, м. Светлий Росії, м. Мажинчіно та Новий Двір Гданський Польщі.

Сарненську команду представили вихованці Сарненського подколеджу, НВК школи-колегіуму ім. Т.Г. Шевченка, Сарненського ліцею за номером 2 та Сарненської гімназії. Збірна команда  здобула призові місця з трьох видів змагань: футбол, флорбол та гра "Два вогні з сіткою".  І місця посіли команди дівчат і хлопців (футбол), І місце посіла команда дівчат та ІІ місце команда хлопців (флорбол). Команда дівчат зайняла І місце у грі "Два вогні з сіткою", а команда хлопців - ІІ місце у цьому виді спорту.  А загалом - чотири I-x місця та два II-x привезли сарненські спортсмени.

Учасники змагань відвідали також стадіон PGE Arena    та з екскурсією побували у "Старому місті" у Гданську.

Супроводжували спортсменів працівники міськвиконкому Тамара Палієнко, Анна Малецька,  тренери Віталій Жабчик, Микола Антонюк та лікар-реабілітолог Вадим Жук.

Перемоги, участь у змаганнях, екскурсії та поїздка подарували усім учасникам незабутні враження, емоції та залишаться приємним спогадом назавжди.

Вітаємо!!! Так тримати! Бажаємо нових звершень та досягнень!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: