Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Проведено робочу зустріч

Сарненська мiська рада

26 березня 2021 року міський голова Руслан Серпенінов провів робочу зустріч з начальником Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Сергієм Стахнюком.

В ході зустрічі були обговорені основні аспекти роботи служби пробації, важливість співпраці з громадою для підвищення безпеки суспільства, волонтерська діяльність в пробації, а також зазначено переваги впровадження пробації в Україні. Метою зустрічі стало узгодження діяльності служби пробації  з Сарненською міською територіальною громадою.

Для інформації:  ПРОБАЦІЯ – це:

  1. забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
  2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
  3. організація виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;
  4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
  5. допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

  По завершенню зустрічі було досягнуто домовленостей в подальшій співпраці  Сарненського районного відділу пробації та Сарненської міської ради.

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: