Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

ПРОЄКТ міської ради в дії.

Сарненська мiська рада

В липні 2019 року виконавчий комітет Сарненської міської ради затвердив «Положення про Службу з перевезення осіб з інвалідніс­тю»(далі Положення). З цього часу проєкт міської ради по забезпеченню комплексного підхо­ду у вирішенні проблем надання різних соціальних, освітніх, реабілітаційних та медичних послуг за допомогою транспортного перевезення запрацював в  місті Сарни.

Згідно Положення, послуги Служби перевезення надаються особам з інвалід­ністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апара­ту, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою палиць, милиць, ходунків, на візках.

Фінансування Служби здійснюється за рахунок коштів, передбачених в місь­кому бюджеті на утримання та розвиток ФСК « Повір у себе» та з інших дже­рел, не заборонених законодавством.

Автотранспорт (спец. мікроавтобус) використовується для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідні­стю, які мають порушення опорно-рухового апарату з поїздом до комунальних підпри­ємств, медичних, банківських установ, державних організацій, автовокзалів, залізничних вокзалів, до установ органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ соціальною захисту, до відділень реабілітації, для взяття участі в культурно-масових заходах, у випадках надзвичайних ситуа­цій. Автотранспорт використовується для перевезен­ня спортсменів ФСК «Повір у себе», які мають порушення опорно-рухового апарату, з метою участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях та заходах, в таборах, які проводять фізичну та соціальну реабілітацію. Послуги автотранспорту надаються безкоштовно. Незважаючи на карантинні обмеження Служба з перевезень працює в звичному режимі, дотримуючись всіх правил та норм в умовах карантину. Cлужба з перевезень завжди готова прийти на допомогу.

Заявки на перевезення подаються попередньо за 1 день за телефонами: 0502335442, 0995532449, 0668211460.

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: