Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Про засідання виконкому 22.05.2020.

Сарненська мiська рада

Сьогодні у конференц-залі міської ради відбулось засідання виконавчого комітету під головуваннням міського голови Світлани Усик. Згідно з регламентом та порядком денним засідання розглянули чотирнадцять питань порядку денного. Члени виконкому заслухали інформацію директора  КП «Сарнитеплосервіс» Віталія Туся про виконанням рішення міськвиконкому від 18.09.2019 №309 «Про хід підготовки теплового господарства КП «Сарнитеплосервіс» до опалювального сезону 2019-2020 років». Вказали керівнику підприємства на недостатню претензійно-позовіну роботу з метою погашення заборгованості споживачами теплової енергії.  Схвалили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року, зміни до цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку    міста на 2020 рік, погодили інвестиційну програму КП "Екосервіс" на 2021 рік.

Заслухали інформацію першого заступника міського голови Віктора Хомича про  підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Сарн до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, забезпечення пожежної безпеки на території міста Сарни у 2020 році та затвердили заходи з цих питань.

Затвердили акти приймання-передачі основних засобів для комунальних підприємств «Житлосервіс та «Екосервіс», погодили план природоохоронних заходів ТОВ «Завод металевих виробів». Внесли  зміни до рішення міськвиконкому від 21.03.2018 №87 "Про розподіл та закріплення мікрорайонів, вулиць міста за загальноосвітніми закладами та дошкільними навчальними закладами міста Сарни". Розглянули пропозиції про відзначення кращих працівників виробничої та гуманітарної  сфери, представників громадських організацій м. Сарни для занесення їх портретів на Дошку пошани "Гордість міста – 2020". Затвердили план роботи міськвиконкому на червень 2020 року.

У питанні "Різне" міський голова Світлана Усик поінформувала членів міськвиконкому про ведення робіт з облаштування дороги по вул. Матросова, поточного ремонту проїзних частин вулиць міста, укладення частини тротуару по вул. Космонавтів, в’їздів на дворові території будинків 4, 5 по вул. Набережній, 10, 12 та 60а по вул. Бєлгородській, улаштування тротуару на дворовій території будинків 7,8 по вул. Набережній, будівництва огородження кладовищ по вул.Свято-Троїцькій, Ковельській (частково), заміни ліхтарів вуличного освітлення, озеленення територій міста та встановлення дитячих майданчиків на дворових територіях по вул. Суворова 7, Бєлгородській 60а, поточних ремонтів приміщень ДНЗ міста та будівництва приміщення для зберігання палива МБК «Сузір’я». Поінформувала про проєкти, які на експертизі:  будівництво тротуару по вул. Ковельській, реконструкція вул. Демократичної,  стадіону «Олімп», паркової зони по вул. Набережній, капітальний ремонт доріг на вул. Лісовій, Веселій, Старицького, Севастопольській та про реконструкцію світлофорного об’єкту на перехресті вул. Бєлгородської-Ткача. Повідомила також про підготовку до робіт з ремонту каналізаційної мережі по вул. Ткача.

Світлана Усик нагадала про субвенцію міської ради районному бюджету для медичної галузі району на боротьбу з COVID-19 у сумі 550 тис. грн. та 35 тис., які передані у медичні заклади як благодійна допомога від колективу працівників міської ради. Нагадала, що до 10 червня триває голосування за проєкти подані на Громадський бюджет міста Сарни. Їх є 7.  За результатами голосування міських жителів буде обрано 3 кращі проєкти та профінансовано за кошти міського бюджету. Насамкінець запросила усіх присутніх робити «Добрі справи» до Дня міста та долучатись до спільних проєктів.

Рішенння члени міськвиконкому приймали одноголосно.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: