Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Про рух автобусів у м. Сарни після 22.05.2020

Сарненська мiська рада

За минулу добу лабораторіями області досліджено понад півтисячі зразків і виявлено 66 випадків на Covid-19. Це антирекорд для Рівненщини.

Зважаючи на динаміку зростання кількості хворих на коронавірус, в області не будуть пом’якшувати карантин з 22 травня 2020 року. Таким чином, діятимуть усі обмеження, встановлені до цього часу.

Відповідне рішення  прийняли на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

«Пом’якшувати обмеження – недалекоглядно. Тому ми вибираємо складну, але правильну лінію. У разі зменшення захворювання, ми зберемося повторно на комісію і вирішимо, як діяти далі», - відзначив голова ОДА Віталій Коваль.

Якщо впродовж останніх 7 днів на території області буде зафіксовано не більше 150 випадків захворюваності населення на коронавірус, обласна комісія ТЕБ та НС перегляне своє рішення.

У зв'язку з цим, інформуємо мешканців міста Сарни про подовження обмежувальних заходів як мінімум на наступні сім днів. Це стосується також руху автобусів на міських маршрутах. Громадський транспорт у Сарнах продовжує  роботу з обмеженою кількістю рейсів до завершення карантину, або до ухвалення окремого рішення. На цей період, два рейси у робочі дні, орієнтовно з 7.00 год до 10.00 год. виконують автобуси у звичайному режимі руху на міських маршрутах №№ 1/1,1/2, 2/1, 2/2, 3, 6, 7\1. Орієнтовно з 16.00 год. - автобуси на маршрутах №№ 1/1, 6, 7\1. У вихідні дні автобуси не здійснюють пасажирські перевезення.

У разі прийняття рішення  комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району, по зменшенню обмежувальних заходів, режим руху автобусів у місті буде переглянутий. Про прийняті рішення інформуватимемо додатково.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: