Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Працюємо над забезпеченням належних умов дитячого ігрового простору міста.

Сарненська мiська рада

На замовлення КП «Житлосервіс» підрядником встановлюються ігрові дитячі майданчики на подвір’ях багатоповерхових житлових будинків нашого міста. Ігрові комплекси встановили на прибудинкових територіях будинків по вул. Бєлгородській 60а та Суворова 7.

Встановлення проводиться за кошти міського бюджету на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2020 рік.

299,8 тис. грн. виділено у 2020 році на встановлення майданчиків на територіях багатоквартирних житлових будинків.

У нашому місті за останні три роки встановили більше 50 дитячих ігрових та спортивних майданчиків з розвиваючим обладнанням, можливостями для змістовного дозвілля й спілкування дітей різних вікових категорій. Адже, саме в іграх діти вчаться приймати рішення, експериментувати, а  найголовніше - здобувають комунікативні навички при спілкуванні з іншими дітьми. Таким чином дитячі спортивно-ігрові площадки –  це місця для гармонійного фізичного і психологічного розвитку дитини.

Нехай дозвілля мешканців нашого міста буде приємним, а ми закликаємо до належного використання та  дбайливого ставлення до встановлених об’єктів благоустрою у нашому місті.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: