Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Пока  жива  пам’ять - живі  вони.

Сарненська мiська рада

Слово "Афганістан" розділило життя сарненської родини Петра Губені навпіл – "до" і "після".  Водорозділ пройшов з отриманням страшної звістки "Ваш син загинув, виконуючи інтернаціональний обов’язок…". Тривала афганська війна жорстоко зачепила усіх її учасників і, особливо, сім’ї. Це незгоєна рана, невідступний біль. Із більше трьох тисяч  юнаків з України, що не повернулись живими до рідних домівок, значиться і  сарненчанин  Ярослав Губеня.

- Він був старанним, дисциплінованим учнем, - характеризує випускника заслужений працівник освіти України, директор ВПУ-22, в якому Ярослав здобув робітничу професію, Володимир Городнюк, - завжди з великою відповідальністю виконував доручення вчителів і майстрів, брав активну участь у громадському житті училища, спортивних змаганнях. Юнак захоплювався класичною боротьбою, мав досягнення у цьому виді спорту на обласному рівні.

З метою збереження пам’яті про Ярослава, проведення на його прикладі патріотичного виховання учнів, - продовжує Володимир Павлович – облаштували розділ у  музеї училища, виготовили бюст, започаткували турнір з боксу ім.Я.Губені, який проводиться у квітні-травні, уже понад півтора десятка років. Щороку у ньому беруть участь більше десяти команд Рівненської і Хмельницької областей, запрошуємо учасників із Білорусі.

У спортивному залі училища стаціонарно встановлено боксерський ринг, нестандартне спортивне обладнання, засоби для загально фізичної підготовки. Крім навчальних занять, з 2003 року у залі мають змогу відвідувати тренування з боксу, кікбоксінгу більше півсотні юнаків і дівчат.

- Я переконаний – наголошує директор училища, - що виховання молоді на кращих зразках патріотизму наших земляків, вищих християнських ідеалів є однією з найголовніших проблем сьогодення. І саме проведення таких заходів, як турнір з боксу ім. Я.Губені, сприяє формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до людей, готовності виконання конституційних і громадянських обов’язків.

 

                                         Віктор Бахно, керуючий справами міськвиконкому.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: