Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Перший заступник міського голови проінспектував хід проведення робіт по обєктам

Сарненська мiська рада

В місті триває робота по кільком масштабним проектам, що фінансуються з міського бюджету. Відтак перший заступник міського голови Віктор Хомич проінспектував ряд обєктів. 

Віктор Анатолійович відвідав котельні комунального підприємства "Теплосервіс" та проконтролював проведення робіт з підготовки теплового господарства до нового опалювального сезону 2019-20 років.

В дошкільному навчальному закладі №6 "Казка" м.Сарни продовжуються роботи з утеплення фасаду садочку. Працівниками підрядника вже облицьовано одне крило закладу. 

Ще в одному міському дошкільному закладі "Вербиченька" №5 завершено внутрішні роботи з улаштування системи опалення. Згідно проекту вартість якого 640 тис.грн "Реконструкція системи теплопостачання ДНЗ (ясла-садок)№5 м.Сарни" в закладі буде встановлено нову систему електричного опалення з баками-акумуляторами,  що дозволить суттєво змінити температурний режим у закладі, який до цього часу бажав кращого. 

У відповідності до дозволу на виконання будівельних робіт, виданого управлінням ДАБІ у Рівненській обл., ще в березні 2019 року розпочато капітальний ремонт вул. Шевченка (в межах буд. №1 до буд. №35), який передбачає собою ремонт асфальтобетонного покриття проїзної частини вулиці та тротуарів по обидві сторони. Генеральним підрядником на вказаному об’єкті є ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» (м. Рівне), який виграв процедуру відкритих торгів із ціновою пропозицією в розмірі 4 189 099 грн., що є на 8% меншою від очікуваної вартості будівництва. Сьогодні вже розпочато роботи з вирівнювання відсівною сумішшю дорожнього полотна. 

Тривають роботи на обєкті по проекту "Будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вул. Суворова та вул. Костельної". Генеральним підрядником робіт по реалізації проекту є ТОВ "БК "Західбудгарант" (смт. Володимирець) із ціновою пропозицією  750 737 грн, з метою безпеки учасників дорожнього руху.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: