Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Оголошено конкурс на кращий дитячий малюнок для новорічно-різдвяної листівки!

Сарненська мiська рада

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС для усіх шкіл округу №156, закрема й для Сарненщини. Конкурс малюнка для школярів: «Зима за вікном – тепло у серці»!  Підсумки буде підведено до Дня Святого Миколая, до 19 грудня.
Три найкращі малюнки будуть відзначені грошовими преміями.  Крім того, буде відібрано кілька робіт для дизайну святкових листівок. Власне, в цьому початково і полягала ідея: зробити новорічні вітальні листівки не банальні, а живі, з душею, з особливим осмисленням і благодійністю - з оригінальних дитячих малюнків, зі вказаним ім’ям юного автора і школи, де він вчиться.
Малювати треба про зиму, Новий рік, різдвяні свята -  все, що заманеться. Чекають від дітей малюнки, а на переможців чекають призи.

Умови КОНКУРСУ надзвичайно прості: робота повинна бути авторською, виконана в будь-якій техніці, самою дитиною, без будь-якої допомоги комп’ютера. Дедлайн – 15 грудня. Оголошення переможців – 19 грудня.
А раптом ще й знайдеться досі не помічене юне обдарування – буде йому ще й персональна виставка у Києві. Але про це – згодом.
А поки – чекають малюнки. Успіху!

«Зима за вікном – тепло у серці» - конкурсні роботи надсилати на фейсбук сторінку народного депутата Сергія Литвиненка.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: