Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

На замовлення Сарненської міської ради у м. Сарни триває реалізація проекту «Будівництво системи відеоспостереження «Безпечне місто».

Сарненська мiська рада

Даний проект передбачає собою встановлення стаціонарних кольорових IP-відеокамер, які здійснюватимуть постійний контроль на вулицях, для забезпечення безпеки на перехрестях, автомобільних розв’язках та в місцях масового скупчення людей.

Першою чергою проекту, яку заплановано реалізувати до кінця 2019 року, передбачено встановлення 14 оглядових відеокамер (вул. Широка, Пушкіна, Белгородська, Соборна, Варшавська, сквер «Залізничник»),  відеокамери із функцією розпізнавання автомобільних номерних знаків (вул. Варшавська в’їзд в місто зі сторони м. Київ), влаштуванням шаф із комутаційним обладнанням, будівництвом до них кабельних мереж електропостачання та оптоволоконних мереж зв’язку, влаштування центральної серверної в адміністративному приміщенні Сарненської міської ради та обладнання двох віддалених робочих місць в черговій частині Сарненського відділу поліції і на посту патрульної поліції.

Генеральним підрядником по об’єкту є ТОВ «Інноваційні рішення «Анфер» м. Київ.

Вартість реалізації першої черги проекту згідно договору підряду становить 2,4 млн. грн.        

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: