Сарненська мiська рада
Україна, Рівненська область, Сарни Широка, 31 34500
+38036535085 +380365535731 miskaradas@gmail.com

Міськвиконком інформує про роботу спеціалістів, за період з 21.11 по 29.11.2019:

Сарненська мiська рада

 З 21 листопада по 29 листопада 2019 року головний спеціаліст міськвиконкому по роботі з молоддю і спорту:

  • взяла участь у засіданні районноїкомісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що відбулася у райдержадміністрації.
  • у складі журі, взяла участь у шкільномуконкурсі краси серед учениць 3-4 класів  «Перлинка ліцею 2019», що проходив на базі Сарненського ліцею № 2.
  • взяла участь у засіданні Районної координаційної ради з питань сім’ї,  гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми  за участю спеціалістів сільських, селищних рад та ОТГ що відбулася у райдержадміністрації.
  • спільно з працівниками підліткового клубу «Юність»,відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, Сарненського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді прийняла участь у заході для родин, які виховують дітей з особливими потребами, що відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.
  • у складі команди Сарненської міської ради прийняла участь у обласній спартакіаді 2019  для працівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад , що пройшла у м. Корець.
  • Також було видано: - 4 акти обстеження матеріально-побутових умов проживання (для потреб громадянміста; УПСЗН, служби у справах дітейрайдержадміністрації, ЛКК, МСЕК); - 2 характеристики на громадян, мешканцівміста (для пред’явлення у службу у справах дітейрайдержадміністрації).

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: